KADA: četvrtak / 26. 06. 2025. / od 15:00 do 16:30 sati
GDJE: Multimedijalna dvorana
ŠTO:
dr. sc. Martina Hranj, storytelling interpretatorica pričat će priče iz kutinske prošlosti.
Posebne priče traže posebne pripovjedače, posebni pristup, posebni glas i posebno mjesto. Sve to ima i sve to skriva u svom djetinjem srcu pripovjedačica Martina Hranj, educirana storytelling interpretatorica. Šaptat će, Martina, priče iz prošlosti davne, malo nama znane. O Crkvi beloj, guji crnoj, o kraljici stvarnoj, magijama moćnim i tajnama noćnim
Sandra Novak, prof. i Češka beseda Međurić - izložba dječjih radova na temu Crne kraljice te interpretacija ulomaka iz istoimene knjige (autorica knjige je Mirjana Novak Perjanec) na hrvatskom i češkom jeziku.
Danica Bobinac, prof. - slikati će sliku s kutinskim motivima veličine 120cm x 100cm (moguća komunikacija i postavljanje pitanja od strane posjetitelja).
ULAZ BESPLATAN